Fides et Ratio

Zaproszenie 21 Września 2012 – „Dlaczego euro jest szkodliwe dla Polski ?” – Wszechnica Narodowa

 

Dodane przez - 10 wrz 2012. w Polecamy, Wiadomosci. Można śledzić odpowiedzi tego wpisu przez RSS 2.0. Można pozostawić odpowiedź do tego wpisu

1 komentarz dla “Zaproszenie 21 Września 2012 – „Dlaczego euro jest szkodliwe dla Polski ?” – Wszechnica Narodowa”

  1. Szanowny Pan Jakub Woziński
    Odnośnie Pańskiego artykułu w ,,Najwyższym Czasie ,, pt ,,Czy filozofia może być ,,polska,, ?’
    Chciałem przypomnieć ,że światowej sławy filozof ,dla mnie MĘDRZEC
    ,dominikanin o.Jan Maria Bocheński mówił ,że filozofia to jest bardzo
    niepotrzebna, niby nauka ,sieje tylko zamęt i nie wnosi nic nowego
    .Najlepiej by polscy ,,filozofowie ,,pokazali światu ,że najważniejsza jest – mądrość .
    Świat ,kościół ,filozofowie zapomnieli ,że mądrość istnieje.To Polacy
    mają otworzyć oczy światu. Proszę przeczytać dzieło naszego mędrca
    STANISŁAWA STASZICA ,,RÓD LUDZKI ”
    Przekona się Pan ,że mesjanizm to jeszcze jedno wydumanie filozofów
    . Nie Żydzi ,tylko Polacy naprawdę są narodem wybranym przez Boga .
    To żadne chciejstwo ,tylko namacalne gołe fakty, dnia codziennego ,które są trudne do zrozumienia dla filozofów ,bo prawda jest bardzo prosta.
    Jeżeli Pana nie przekonałem ,to w najbliższych kilku latach
    wyjdzie to w całej swej mądrości.

    NARODZIE ! ŻADNA SELEKCJA NATURALNA ANI GENY TYLKO ŻYWIENIE OPTYMALNE ,JEST PODSTAWĄ MĄDROŚCI ! ! ! POLACY MAJĄ BYĆ ,CHORZY I GŁUPI ! DR. Kwaśniewski .
    Nie ma dzieci niegrzecznych ,są tylko dzieci niewłaściwie żywione .
    Nie ma ludzi leniwych ,są tylko ludzie niewłaściwie żywieni.
    DR.KWAŚNIEWSKI

    Pozdrawiam T.Jaworski

Komentuj

Anti-Spam Quiz:

Polecane linki

Galeria fotografii

Zaloguj się | Opracowane przez G